עוד רגע 45% הנחה לכבוד יום הולדת 45 ועוד שקיות הפתעה, אבל קודם:

נקודה אחת אדומה. ככה נראה העדכון ששולח לי (משום מה) גוגל מפות ובו כל המקומות שהייתי בהם החודש.

אמנם הנקודה האדומה ממוקמת על אי ירוק מוקף כחול ובצד השני של העולם, אבל (!) איפה הנוודות שכל כך רציתי שתהיה חלק מחיי? מי זאת האישה הזאת שהתיישבה לה איפשהו ולא זזה?

בהתחלה, כשרק הגענו לקופנגן, עוד היינו הרפתקניםות וכל חודש עברנו לאזור אחר של האי, מתוך הבנה ברורה שמספיק לשנות רק קצת את הסט אפ, כדי לחיות חיים אחרים לגמרי.

אבל אחרי ארבעה חודשים/בתים/אזורים/חיים כאלה, מצאנו בית כזה מהמם, שאפילו אני לא רציתי לעזוב אותו.

אז מה, זהו? פשוט נהיה פה? איפה הריגוש במעבר, בשינוי, במסע? איך אצבור עוד חוויות בחיים הקצרים האלה? שוב התחלתי לבלבל לכל המשפחה את השכל, מנסה לגרור אותם למקומות אחרים, ואז הבנזוג (כפרה עליו) בא עם הרעיון: תלכי את. פשוט תישני כמה לילות במקום אחר ותעופי על החיים שלך.

וכך היה.

כל חודש אני מחפשת בבוקינג.קום ודומיו את האופציה הכי 'זולה אך עדיין נראית נורמלית' על האי (שורות אלו נכתבות מחדרון קטן עם מקלחות משותפות) ונוסעת לשם על הטוסטוס, עם תרמיל על הגב – החלום שלי – לריטריט אישי.

אני עושה שם זום אין על רצועת החוף, מגלה את בתי הקפה המקומיים, מתענגת על הזווית השונה של השקיעה בים. הבמביני מגיעים - כל אחד בתורו - ללילה אחד שהוא כיף נטו, הגעגועים לבנזוג רק גוברים והשיבה הביתה מרגשת ומסעירה.

זאת ההמלצה הכי חמה שאני יכולה לתת לכל יוצר/ת ו/או בן אדם. ואני לא מדברת על החופשה המשפחתית לקיץ, אלא על זמן בילוי עם עצמנו (כמו שממליצה ג'וליה קמרון ב'דרך האמן/ית').

וגם אם הכל נורא יקר, אם הילדיםות עוד קטניםות, אם אין זמן או אנרגיה - זה תמיד בכל זאת אפשרי: במקום הכי זול ברשת, בשק שינה, אצל הדודיםות כשהם לא נמצאיםות, אצל בני הדודיםות כשהם כן נמצאיםות, בחדר משותף באכסנייה, בדירה של השכן/ה ממול. משהו תמיד זמין ורק מחכה לכםן לבוא ללילה אחד ולשקשק התניות.

הצעד הראשון, כמו תמיד, הוא לקבוע את זה ביומן. ממש עכשיו, רגע לפני שהחיים יסחפו אותנו למסלול הרגיל.

ועל הדרך, אם אנחנו כבר מתחייביםות לעצמנו דרך יומן גוגל, אפשר גם לפנות זמן ליצירה שלנו: פשוט לבחור יום ושעה יחסית פנויים, לצבוע אותה בצבע שהכי משמח אותנו, להגדיר את זה כפגישה שבועית, סיום: אף פעם. 

בשעה הזאת אפשר לעבוד על המבנה, לבדוק איך הכוכביות שאספנו במהלך השבוע יכולות להיכנס לתסריט, לבדוק אילו קולות קוראים יש ולכוון אליהםן, לכתוב ו/או לשכתב סצנות, וכמובן, גם סתם לצפות במשהו שקשור לפרויקט... 

לכבוד יום הולדתי ה-45 (אם עוד לא הגעת - דעי שממש כיף פה, כבר בכלל לא אכפת מה כולםן אומריםות) וכמיטב המסורת -

♥ 45% הנחה (עד ה-20.7 בחצות:-) על קורס האונליין בתסריטאות שילך איתך יד ביד וצעד אחר צעד, משלב גיבוש הרעיון, דרך הכתיבה ועד ההגשה.

♥ הזדמנות ממש אחרונה להצטרף לחממת הפיצ'ינג של 'בית היוצרות' של מרב שקד ושלי. חממה בה תוכלו להכין פיץ' משובח ולהציג אותו בפני 2 חברות הפקה.

♥ ספריית ההקלטות השווה שלנו ובה אירוח 9 יוצריםות מעוליםות ו-6 סדנאות מוקלטות, מחכה לכםן בלחיצת כפתור.

♥ והייעוץ האישי להגשה – תמיד זמין. את/ה ואני, ברקע מתחלף.

כל זאת, פלוס אפשרות להצטרף לקבוצת הוואטסאפ לקולות קוראים והגשות, בלשונית  כל הדרכים לכתוב תסריט.

♥ והנה הוא, הבלוג ובו סצנת השיא ואיך היא עוזרת לנו בתסריט ובחיים.

שיהיה מזל טוב לכולנו,

דניאלה

נ.ב.

לא מזמן הקשבתי מרותקת לפודקאסט מעולה שמארח את דוקטור מיה טבת דיין לשיחה על נרטיב חדש של נשיות. מומלץ.

נ.ב.ב

אשמח לשמוע על הריטריטים האישיים שעשיתםן. בעבר, בהווה או בעתיד.


להצטרפות לניוזלטר החודשי, לחצו על המילה 'פה', ממש פה

קופנגן אהובתי
קורס האונליין בהנחה של 45% ובאהבה של 100%