הידעתםן? בנוסף לסדנאות שלי (מעל 88 מחזורים! האנשים עפים כשנהנים:) אני עורכת מגוון הרצאות שמתאימות לארגונים, למוסדות לימוד ולאירועים, כולן מועברות דרך סיפורי האישי שכולל מעל 24 שנים בתעשייה. בכל הרצאה יש המון טיפים פרקטיים והכל מתובל בהומור (מונח שמשתמש בו בדיוק מי שלא מצחיק, אבל אני כן! באמת!). מוזמניםות לבחור מבין ההרצאות המובילות:


הרצאה בנושא המתבקש: "איך כותביםות תסריט לסרט או לסדרה?"
הרצאה שבמהלכה נגלה מהו רעיון טוב לתסריט, איך מוצאים את הקול האישי ומהן דרכי העבודה הפרקטיות והמקצועיות לכתיבת תסריט לסרט או לסדרה.
* עבור ארגונים שמבקשים מראש, אני עורכת שני מפגשים בנושא שכוללים גם עבודה מעשית.  


"החיים שלי כסרט"- מפגש השראה
מפגש שהופך כל משתתף ומשתתפת ליוצריםות בפועל. דרך מגוון דרכים מעוררות השראה שיעשו שימוש בסצנות ובטקסטים מוכרים וגם בזיכרונות ובחפצים אישיים, נמצא את הסיפור האישי שלנו ונראה איך הוא יכול להפוך בקלות לסרט או לסדרה.


הרצאה חוויתית: "איך נולדת סדרת טלוויזיה?" 
הרצאה מלאה בדוגמאות חיות מסדרות ישראליות, בה אני חושפת את סיפור עליית הסדרה שלי, "מי נתן לך רישיון?" ומגלה את השלבים, הקשיים, ההצלחות והדילמות בכתיבת סדרת טלוויזיה בכלל. ועל הדרך - המון טיפים לכתיבת הסדרה שלכםן. 


סרט והרצאה: "למה התכוון/ה התסריטאי/ת?"
צפייה וניתוח סרט לבחירתכםן (דמויות, קונפליקטים, מבנה, סצנות וכו') ספויילר - מהמפגש הזה והלאה תסתכלו לגמרי אחרת על סרטים...


הרצאת מאחורי הקלעים: "איך נכנסיםות לעבוד בתעשייה?"
תוך סיפור הדרך האישית שלי, אני מציגה בהרצאה הזאת את כל הדרכים להתחיל לעבוד בתעשיית הטלוויזיה, בתור תסריטאיםות כמובן (למרות שאני עצמי עבדתי פחות או יותר בכל תפקיד שיש...:).


ויש גם הרצאה בנושא שקשור בעקיפין לסדנאות התסריטאות שלי, אבל אהוב על כולםן:

הרצאה חלומית: "איך אורזיםות את המשפחה וטסים לשלושה חודשי נופש בשנה?"
אחרי שחזרנו משלושה חודשים בתאילנד ושנה אחרי, שלושה חודשים בהודו ובקרוב, חודשיים בוויאטנם - הבנתי מתגובות האנשים שכדאי מאוד לעשות הרצאה גם על זה - איך גורמיםות לזה להתאפשר כלכלית? מה חשוב לדעת (כרטיסים, מלונות, תחבורה, חיסונים)? ואיך מסתדרים כל המשפחה 24/7? (ספויילר - התשובה לכל אלה היא: בכיף;-)


להזמנות: שלחו מייל ל- [email protected], או וואטסאפ ל-054-7950342

 
תעצרו את הזמן או שאני פורשת
מפגש השראה עם סטודנטיםות לקולנוע במסגרת פסטיבל סרטי הסטודנטיםות הבינלאומי
מרצה גם בהודו :-)
מפגש תסריטאות חד פעמי עם ילדי בית ספר
פחות או יותר כל תפקיד...
מתוך ההרצאה 'איך כותביםות תסריט?' במנאלי, הודו
מתוך כתבה על הטיול במזרח ברשת 'ידיעות תקשורת'
הרצאה ב 2B hub
איך כותבים סדרת טלוויזיה?
מתוך הרצאה בכנס נקודת מפנה