"דראפט ראשון" -סדנת כתיבת תסריט מקצועית באווירה ביתית

ניוזלטר פברואר 2015
ברוכים היוצרים!
את הניוזלטר הזה אני רוצה להקדיש לנושא שהמון אנשים שואלים אותי עליו: תגידי (ככה הם אומרים לי) איך מתברגים בתעשייה? איך מתחילים לעבוד כתסריטאי/ת? (הם לא מבטאים את הקו הנטוי). עוד מעט אענה על זה, ובנוסף, שימו לב לאירועים החמים ולמועדים החדשים להגשות לקרנות הקולנוע, ובכלל, שימו לב. למה לא.

איך מתחילים לעבוד כתסריטאי/ת?
האמת? אם אתם כשרוניים ויש לכם סיפור טוב ביד, יש המון דרכים לגרום לזה לקרות.אני אספר לכם את המקרה הפרטי שלי (תתכוננו, יש שם דם, יזע והקאות) ובסוף אתן כמה טיפים כלליים שיוכלו לעזור גם לכם להתברג בעולם התסריטאות המופלא. אז ככה: את הכניסה הרשמית שלי לעולם התסריטאות עשיתי בזכות מורה שלי שנתן לי צ'אנס...להמשך הקריאה (מה, לא תרצו לדעת מה עלה בגורלי?) ולטיפים פרקטיים נוספים, לחצו פה
חידות:
* מה משותף לבחירות ולמחזור החדש של סדנת "דראפט ראשון"? שניהם קורים ב-17.3!
אם תמיד חלמת לעשות שינוי (ולכתוב סרט או סדרה), אשמח לראותך אותך בסדנה שלי ולעבוד איתך על זה. הנה הפרטים: "דראפט ראשון"
* מה משותף ל"איש חשוב מאוד" ול"היהודים באים"? שניהם היו האמנים האורחים של הסדנה ושניהם זכו בפרסי אקדמיה לסדרות הטובות ביותר!
עכשיו תורה של טליה לביא ("אפס ביחסי אנוש") לפגוש אתכם. תעשו לה מזל ותבואו... כל הפרטים פה: "מפגש עם טליה לביא"
* מה משותף ל"דראפט שני" ולשטח האחסון בנייד שלי?
שניהם התמלאו לגמרי! כל מי שרצה ופספס, מוזמן להצטרף למחזור הבא (פרטים בעתיד).
מועדי הגשה ושמחות
זה הזמן הזה בשנה (ויש כמה כאלה) שכל זבוב יוצר שואל את חברו לביצה אם הוא הגיש. כן חברים, יש מועד הגשה חדש בקרן הקולנוע הישראלי, וגם במועצת הפיס מחפשים פרויקט כתוב להשקיע בו. יש לכם משהו טוב ביד? למה לא לנסות? כל הפרטים כאן
פיץ' בדקה
הפיץ' הוא מעין פרזנטציה קצרה של הפרויקט שלכם מול אנשי מקצוע. זה אלמנט חשוב מאוד בכתיבה כי למעשה מדובר בהזדמנות הראשונית שלכם "למכור" את הרעיון. בסדנת המתחילים אנחנו מקדישים לזה ערב חגיגי שלם, ועכשיו יש לכם הזדמנות לראות ערב פיצ'ינג שכזה באדיבות איגוד הבמאים שארגן "ערב פיץ' בדקה" (הגרסה המקוצרת של הפיץ'). כל הפרטים בלינק הזה.