אפריל לא רגיל לקהילת התסריטאות שלי

החודש הרחקתי עד קאן, כדי לחזור אליכםן עם רשמים וטיפים מפסטיבל הטלוויזיה MIPTV, המקום אליו מגיעיםות מכ-ל העולם כדי לקנות ולמכור סדרות ופורמטים. 
הכל בבלוג הכתוב והמצולם, פלוס ראיונות עם אנשי ונשות מפתח (ניסיתי לראיין גם מפתח אבל לא הבנתי את הצרפתית שלו). 

הידעתםן?! הצ'ייסר (איתי הרמן), בכבודו ובעצמו יהיה אורח בחממת התסריטאות הקרובה, כדי לפתוח למשתתפיםות את הראש גם בתחום הפורמטים. 
וגם - מתן יאיר, היוצר של הסרט המרגש "פיגומים", יגיע כדי לדבר איתנו על יצירת סרט מעולה.

♥ החממה למתקדמיםות, שמתחילה ב-15.5, התארכה לשבעה מפגשים שכוללים את האורחים הנ"ל, פיץ' מול חברת הפקה ועוד מלא אמצעים לגרום לכםן להתקדם עם הסרט או הסדרה שלכםן >>לחצו פה, התרשמו ותרשמו<<

♥ מה? עוד לא למדתםן תסריטאות?! – אז הצטרפו לקורס המקוצר ב-3.6. גם הוא התארך כדי לכלול מפגש פיץ' בפני חברת הפקה וכמובן שיש בו את כ-ל ארגז הכלים לכתיבת תסריט >>לחצו בקצרה פה<<

♥ ואם אתםן ספונטנייםות בטירוף – בואו למסגרת, ב-24.4, רק תבדקו איתי בבקשה קודם במייל אם נשאר מקום.

♥ ומה עם סדנת המתחיליםות הרגילה? מחזור 26 המשגע נותן עכשיו בראש והבא ייפתח כשאחזור מהמזרח, ב-8.10.18 >>תראו פה<<

♥ ולמעדיפיםות אינטימיות - ייעוץ אישי (חייבת לשתף - אני כותבת מילים אלו אחרי שתי פגישות ברצף שהשאירו אותי בהיי. היוצרים כל כך שונים אחד מהשניה, אבל לשניהם סיפור אישי חזק, בדרך לסדרות מרתקות בז'אנרים שונים. המשך יבוא). 

♣ בלשונית אירועים והגשות - מלאאאא דברים: הגשות לקרן ירושלים, ל'נשים בתמונה', סרטונים על חופש המידע, מצגת להגשה לקרן, פיתוח תסריט לפסטיבל הקולנוע הגאה ועוד.

♥ והנה הוא, הבלוג שחזר עם מלא טובלרונים (הטיסה חזור התעכבה בטירוף בגלל נורה חשודה, אז הייתי צריכה להעביר את הזמן) – רשמים מפסטיבל הטלוויזיה MIPTV, איך זה נראה מבפנים ומה צריך לקחת בחשבון כשיוצריםות סדרה או פורמט טלוויזיה בתקווה שיימכר לחו"ל?

שיהיה לכםן בהצלחה ובכיף.

דניאלה דורון
תסריטאית ומנחת סדנאות כתיבת תסריט DraftRishon

בואו ניפגש בפייסבוק!
או ביו טיוב!
או בחיים האמיתיים. עדיף.

טיפים בתסריטאות במתנה  הצטרפות לניוזלטר החודשי

איך מוכרים סדרה לחו"ל?
מחזור 26 נותניםות בראש
חממת תסריטאות - מחזור 14 עם מדליות
נשים בתמונה את נשים בתמונה