פברואר קצר לקהילת התסריטאות שלי

מקווה שהחודש לא עבר לכםן מהר מדי :-)

 ראשית, שמחה לשתף אתכםן בכתבה שבחרו לעשות על המשפחה שלנו (אתםן מוזכריםות בה:-). בין המילים והשורות עוברת השקפת העולם שלי שכמובן קשורה גם לכתיבת ולהוראת תסריט.

 אנחנו באותו ראש? אז הנה כל הסדנאות והדרכים שלנו להיפגש (שלושה מחזורים חדשים ייפתחו במהלך מרץ) מתחיליםות ארוכה/מקוצרת, מתקדמיםות, המסגרת, ייעוץ אישי, קורס און ליין, גלגול אחר.

 פה תגלו או תיזכרו בכל 'האירועים וההגשות' (יש כנס TV בירושלים, עוד אפשר להספיק להגיש לתאגיד, תסריטים קצרים מחפשים במאיםות להגשה ועוד).

 ב'יוצריםות מספריםות': כתרי שחורי, מנהל קרן הקולנוע הישראלי, אומר את דעתו על תשובה שלילית.

 ויש מפגש מגניב שאני מארגנת עם ליסה שילוח-עוזרד שתספר לנו איך זה נראה מנקודת המבט של חברת ההפקה (לאור עברה כמנכ"לית יולי אוגוסט הפקות - 'פלפלים צהובים', 'רון', 'ככה זה'), של הערוץ המשדר (בתור סמנכ"לית הטלוויזיה בתאגיד כאן 11 לשעבר) ושל היוצרת.

♥ הבלוג החודשי עוסק בפרקטיקה – איך כדאי להתחיל ולכתוב תסריט על המחשב? אשכרה – אילו תיקיות כדאי לפתוח, איך לשמור מסמכים, איך לקרוא להם וכו'. אז מזגו לעצמכםן כוס יין והצטרפו אליי לטקס פתיחת התיקיות של הסדרה שלי ושל הסרט/סדרה שלכםן.

שיהיה בהצלחה ואל תשכחו ליהנות מהדרך,
דניאלה דורון
תסריטאית ומנחת סדנאות כתיבת תסריט DraftRishon
♠ הצטרפות לניוזלטר החודשי
♠ טיפים בתסריטאות במתנה
♠ הרצאות
♠ סדנאות חיות
♠ La dolce vita

נ.ב.

♥ בימים אלה אני עובדת על הקמת בית ספר און ליין לתסריטאות! 
בין השיעורים שיהיו בו: קורס האון ליין השלם והטוב 'תסריטאות למתחיליםות' 
ולאור הדרישה - פיצול שלו לשיעורים בודדים בנושאים השונים. כך תוכלו לרכוש כל שיעור בנפרד, לפי מה שמעניין אתכםן. אשלח לכםן הודעה נפרדת כשיהיה מוכן, סבבה?

אנחנו
ליסה
כתרי ויאיר
המחשב ואני