זה אולי יישמע כמו המעשה הכי מטופש שמנחת- סדנאות- עצמאית- נוודית- דיגיטלית יכולה לעשות, אבל - אני יוצאת אליכםן בקריאה נרגשת:

כשאתםן רואיםות שהניוזלטר שלי נוחת בתיבת הדואר שלכםן, אם אתםן לא מעונייניםות מאוד לפתוח אותו – אנא: הסירו את עצמכםן מהרשימה (אפשר לעשות את זה כאן, בתחתית המייל).

אין לי שום רצון באלפי א.נשים שמתענייניםות בערך. אני מעדיפה הרבה פחות, שמבחינתםן, זה בדיוק.

ואני כותבת את זה אחרי חודשים ארוכים שאני בעצמי עשיתי דיאטה דיגיטלית. בכל פעם שקיבלתי מייל, בדקתי את עצמי: האם אני ממש רוצה לפתוח אותו? אם לא, ואני סתם קוראת אותו על אוטומט - מבזבזת אנרגיה על לחיצה, קריאה מרופרפת, מחיקה - לחצתי על 'הסר' ובסיבת ההסרה כתבתי, שידעו: "דיאטה דיגיטלית".

זה בא אחרי שנים ארוכות שבהן אני מתנזרת לחלוטין מחדשות (הזרקת רעל מזוקק), חברה רק בקבוצות שעושות לי טוב, לא כאלה שאני "אמורה" להיות בהן (מי אמרה?), אין לי מסנג'ר ולא אינסטגרם בנייד, פייסבוק אני יכולה לפתוח רק מהמחשב, שם יש לי תוסף בשם News feed Eradicator שחוסם את הפיד הבלתי נגמר ומראה רק התראות (שמעניינות אותי). כמובן שאין לי שום הקפצה של שום אפליקציה בנייד או במחשב. אפילו הוואטסאפ מושתק (איתו ועם המייל יש לי יחסים מורכבים של התמכרות, כמו שסיפרתי לכםן בעבר:-).

תשומת הלב שלי לא למכירה. היא הדבר הכי חשוב שיש לי, כי אני מכוונת אותה בנחישות רק למקומות שמזינים את חיי בטוב. רק ככה אני יכולה להיות (ולהתקדם) במסע האישי שלי.

ואתםן? איך אתםן מצליחיםות לשמור על תשומת הלב במסע שלכםן? מה הורדתםן, על מה לא תוותרו? (את המיילים שתכתבו אשמח מאוד לפתוח:-)

אם נשארתםן, אולי יעניין אתכםן לדעת ש:

תסריטאזום חוזר ובמרווח: מסגרת דו שבועית של יצירה וסיעור מוחות.

 קורס האונליין (איך לכתוב תסריט ואיך לממש אותו) בהנחה בימים הקרובים לחברי קהילת התסריטאות שלי (עד ה-31.1 בחצות).

 אם אתםן פנוייםות בבוקר, אפשר לקבוע ייעוץ אישי.

 ספריית ההקלטות של 'בית היוצרות' (ובה אירוח יוצריםות וסדנאות) עברה שיפוץ.

 קולות קוראים, אירועים וענייני תסריטאות – בקבוצת הוואטסאפ שלנו.

 והנה הבלוג שצילמתי באחד המקומות הכי יפים פה באי: "סיכום תורת התסריטאות - השלימו את החסר".

וזהו.

אוהבת 

דניאלה.  

קורס האונליין בהנחה ובאהבה