שלום לקהילת התסריטאות האהובה עליי וחודש הספר שמח עליכםן

הבלוג החודשי צולם אחרי שחזרתי ממפגש עם שתיים מחברותיי הטובות. ישבנו בגינה באמצע העיר מתחת לעץ (מסתבר שקוראים לו צאלון), הפרחים שלו נשרו עלינו כמו בסרט, דיברנו על החיים, הרגענו אחת את השניה, הבטחנו לעצמנו הבטחות, צחקנו. הרגעים האלה - עם החברות, הבמביני, הבנזוג, אתכםן - הם מה שמרכיב את החלק המשמעותי בחיים שלי. בתקופת הקורונה המשוגעת הזאת, כשהערכים הבסיסיים נבנו, התפרקו לי בידיים ונבנו מחדש קצת אחרת - אני רוצה לזכור את זה ולא לתת לרגעים כאלה לעבור ולהתפייד. אז הנה, כתבתי את זה פה. בלי שום קשר לכלום. ואולי עם

עוד רגע נדבר על ספרים, תסריטים ומה שביניהםן, אבל קודם כל ולאור הבקשות - ♥ סדנת מתחיליםות חדשה (מחזור 35) עומדת להיפתח ולשם הפינוק - לצד ארגז הכלים לכתיבת תסריט, תוגש בכל מפגש ארוחה איטלקית (פלוס יין) מעשה ידיו של בנזוגי האיטלקי החתיך :-)
כיאה לימים אלה, היא מיועדת למספר מצומצם של א.נשים - כל הפרטים פה

♥ אם לא תוכלו להגיע, לא נורא. יש את קורס האוןליין השלם והמלא (בהנחה עד סוף החודש). יש בו את כל מה שיש בסדנה החיה פלוס בונוסים, מינוס הארוחה והיין :-)

♥ חוצמזה, דעו שבשלישי הקרוב נארח בתסריטאזום את שירלי מושיוף, היוצרת של 'איש חשוב מאוד', מפגש חשוב מאוד לכל המתענייניםות בכתיבה טובה מאוד.

♥ מוזמניםות תמיד לפגישות הייעוץ האישי של חצי השעה/ שעה/ שעה וחצי שיכולות לסגור לכםן פינות.

♠ יש די הרבה הגשות שוות תבדקו, תכתבו ותגישו.

♣ במסגרת אירועי חודש הספר: שימו לב להנחות שקיבלנו על הספרים המעולים - 'הצילו את החתול!' (דיברתי אתכםן הרבה עליו בהקשר של מבנה ודמויות, עכשיו הוא בעברית ובהנחה!) 
וגם התפנקנו בהנחה על הספר המושקע של מוטי אבירם 'המדריך הגדול לכתיבת תסריטים לילדים' - מומלץ לכל מי שבכיוון של כתיבה לילדיםות (אומרים שהםן הדור הבא:-)

♥ והנה הוא, הבלוג על ההבדלים המהותיים בין כתיבת ספר לכתיבת תסריט ואיך זה ישפיע על הכתיבה שלכםן (צולם ביום חול של קורונה, רגע לפני שהאוטובוס הגיע). 

אוהבת אתכםן.

דניאלה דורון
תסריטאית ומנחת סדנאות כתיבת תסריט DraftRishon