יולי מורכב לקהילת התסריטאות האהובה שלי

לפני כמה ימים, כשניסיתי לתקשר בוואטסאפ עם שירות הלקוחות של הוט נט, קיבלתי לבסוף את ההודעה האוטומטית: "האם את/ה פנוי/ה להתכתבות?". עניתי "כן" ואז, תיקנתי: "בעצם – כבר לא. היום יש אזכרה לאבא שלי. ולאמא שלי. ולסבתא שלי גם". זה מאוד עניין את הרובוט שענה לי.

זהו יולי מבחינתי כבר שנים – 3 אזכרות ויום הולדת אחד (כן, גם לי זה מזכיר עכשיו את הסרט ההוא) ולמדתי לחיות עם זה ואפילו לקבל את המתנה שבזה – חודש יולי הוא החיים עצמם, במרוכז.

חיים, מוות, עצב, חגיגה, חוסר וודאות (שהשנה הגיע לשיאים חדשים) מול וודאות מוחלטת שהחיים הם עכשיו והם יכולים להיגמר בכל רגע, אז היי – ממש כדאי לחיות אותם, לא?

בגלל זה בשנים האחרונות, בכל תחילת יולי, נסעתי עם הבנזוג והבמביני לשלושה חודשים במקום אחר בעולם. רבע שנה בלי לו"ז, בלי תכניות, בלי ההתניות הרגילות, רק להיות יחד 24/7 ולחוות אחרת את החיים.

השנה לא נוכל לעשות את זה (בתקווה שהכרטיסים לקמבודיה יחכו לנו בעתיד), אבל הקורונה לימדה אותי לחוות אחרת את החיים, מהביתוכדי שלא אפול להתניות הרגילות, הכרזתי על שבוע נוודות לכבוד יום ההולדת שלי (ב-20.7.20). 
וכן, לשאלותיכםן – אני פשוט מתכוונת לצאת מהבית בלי לדעת לאן. לחייך לעובדה שאין לי ממילא שום שליטה על החיים (כנזכר למעלה), אז למה לא לזרום איתם.

תעיד משפחתי שאחד הדברים הכי האהובים עליי בנופשים שלנו בחו"ל הוא שלב קניית המתנות למשתתפי הסדנאות. הפעם, ברוח התקופה, המתנות יחולקו אוןליין:

♥ 10% הנחה על ייעוצי התסריט בשבוע הנוודות החל ב-19.7.20

♥ 20% הנחה על קורס האוןליין - מיועד רק לכםן, קהילת התסריטאות שלי, עד ה-20.7, בקופון הזה (974 ש"ח במקום 1,218 ש"ח). אם אתםן עדיין לא חלק מהקהילה - זה המקום להצטרף לניוזלטר החודשי

♥ וגם (דמיינו תופים) מתנה מגניבה שתלמידה משותפת ארגנה: שת"פ מטורף עם התסריטאית ומנחת סדנאות התסריט מרב שקדחממת 'תיק ההגשה המושלם' למתקדמיםות, עכשיו בהרשמה מוקדמת.

♣ אה, ועוד בונוס שקיבלנו (זה כבר לא יום הולדת, זה כריסמס) – 10% הנחה על תכנת כתיבת התסריט הידועה 'דיאלוג' של אבי שמש.

♥ מוזמניםות גם להצטרף אלינו ל'תסריטאזום': ב-21.7 נארח את המפיק אבירם אברהם מ-8 הפקות. בשאר הזמן, נכתוב, נשתף ונתקדם עם התסריט.

♠ אפרופו זה – הנה האירועים וההגשות

♥ ולקינוח – מתנה לחיים: הבלוג שמזכיר כמה חשוב להיכנס לתוך הנשמה של כל דמות ודמות, כי לכל אחת יש סיפור אחר לספר, בתסריט ובחיים.

אתםן בטח מרגישיםות שאני אוהבת אתכםן,

דניאלה דורון
DraftRishon  

שבוע נוודות והנחה על ייעוצי התסריט
קורס אוןליין ב-20% הנחה
הרשמה מוקדמת לחממת 'תיק ההגשה המושלם' עם מרב שקד