אני כותבת לך מילים אלו מבית הסתיו שלי. מה זה בית סתיו? זה כמו בית קיץ, אבל בסתיו. כמו ההגדרה שהמצאתי לו, גם הקונספט עצמו קצת מוזר ולכן אעשה מה שאסור לעשות בתסריטאות: אסביר.

ובכן, בטח שמת לב כמה אני אוהבת לנדוד. לשים תיק על הגב ולהרגיש נוודת. רק לכתוב את המילים האלה והלב שלי מתחמם.

בשנים כתיקונן, כל המשפחה שלנו שמה תיקים ונוסעת לרבע שנה למזרח. זה לא קרה השנה (רוצה לנחש למה?) אז, כמו שסיפרתי לך בעבר, עשיתי את שבוע הנוודות שלי בארץ (יצאתי לדרך מבלי לדעת לאן).

אבל בזמן האחרון גם זה היה בלתי אפשרי והקול, קרא לנדוד. אז הקשבתי לו ושכרתי לשבועיים (יש דילים משוגעים בגלל הקורונה) חדר באכסנייה במיקום מעולה, שהוא במקרה 1,000 מטר מהבית שלי. ההחלטה הכי טיפשית ובו זמנית הכי חכמה שעשיתי בזמן האחרון.

אני הולכת לישון שם מדי ערב עם אחד הבמביני, עוברת שם בחזרה מהים כדי להתקלח, מזמינה לשם ארוחת ערב תאילנדית עם כל המשפחה, קמה מוקדם כדי להרגיש את הבוקר מהגשר, עוצרת כדי להסתכל על הנחל, והכל במרחק 7 דקות רכיבה על אופניים מהבית המקורי שלי. אבל התחושה, הו! התחושה. כאילו אני תיירת בעולמי המוכר.

הצעד הבא: להרגיש את זה גם בבית שלי. אעדכן...

ובינתיים, הסדנאות ממשיכות

♥ 'קורס האוןליין השלם' אם רצית ללמוד איך לכתוב תסריט משלב הרעיון ועד למי לשלוח אותו, צעד אחר צעד, בזמן ובמקום שנוחים לך (כי הקורס מוכן מראש).

♥ 'לקסיקון התסריטאות' בו מרב ואני נעבור איתך על כל המונחים ומילות המפתח, אם כדי לגלות אותן לראשונה ואם כדי ליישר קו באמצע. 8.11.20

♥ וכמובן: הייעוץ האישי. פגישה אישית על, ובכן, על מה שהתסריט שלך זקוק (בדרך כלל, עין מקצועית ואוהבתמתי שנקבע

מחכה לך כך או אחרת, פה או שם, בקיץ או בסתיו ובכל מקרה, בציפייה.

♥ בחדשות: פורמטים חדשים וגיבורים להט"בים 

♥ והנה הבלוג על העלילה הראשית ועלילות המשנה שצילמתי (לבקשתכםן) מהספסל, כשחיכיתי שהבמבינו יחזור משיעור גיטרה (הוא ואחיו הבטיחו דואט 'אמא יקרה לי' ליום ההולדת שלי ואני מחכה בסבלנות).

דניאלה דורון
DraftRishon

נ.ב.

יצא לך להכיר את סדרת הטיפים החינמית שלי?

יש לך רעיון לפורמט?
על הספסל
מחכה לך עם כוס קפה :)