שנה טובה ומתוקה לקהילת התסריטאות הטובה והמתוקה שלי

לפני כמה ימים פתחתי את המחשב רק כדי לגלות בתדהמה שהמקשים חמש, שש, המקף והקונטרול השמאלי, לא עובדים לי, לא משנה כמה חזק אני לוחצת עליהם (ואני לוחצת עליהם:) וזאת, כמובן, גם הסיבה לפריחת התסריטאיםות הישראלייםות בהוליווד. מה זאת אומרת מה הקשר? הפתרונים בבלוג החודשי.

אבל קודם ואפרופו הוליווד, בני ברבש ('טירונות', 'מאחורי הסורגים' ועוד) יגיע בשלישי הקרוב, 22.9, לתסריטאזום ויחשוף את המסמכים שהגיש לחברת MGM ואת העבודה שלו עליהם. מוזמניםות להצטרף לקהילה שלנו למפגש חד פעמי תרתי משמע.

לקראת הסגר והחג, המון מתנות:

♥ כדי ש(עוד) משהו טוב יצא לכםן מהתקופה הזאת, קורס האוןליין למתחיליםות, הקורס המוכן מראש והאהוב עליי (ועל כל מי שלמד/ה אותו:) במבצע
הנה לינק מיוחד רק לכםן שמעניק 20 אחוז הנחה למי שרוצה לכתוב תסריט בזמן ובמקום הנוחים לו/ה. תקף עד ה22.9, או לעשרת הנרשמיםות הראשוניםות. מה שבא קודם. 

 

♥ מעדיפיםות להיכנס לעולם התסריטאות כחלק מקבוצה? קורס יסודות התסריטאות בזום של מרב שקד ושלי מתחיל ב:18.10 ועכשיו הוא בהרשמה מוקדמת.

 

♥ כבר למדתםן תסריטאות, התאהבתםן, ואתםן רוציםות לשלוח למפיקיםות את תיק ההגשה המושלם? יש לנו חממה שלמה במיוחד בשביל זה (לכבוד הסגר, הארכנו את ההרשמה המוקדמת).


 ♥ ייעוץ התסריט האישי יתאים למי שרוצה ובכן... ייעוץ אישי 


♥ בכל מקרה, שמרו את התאריך: 11.10.20! כי מרב ואני עורכות זומינר חינמי בנושא החם: עשר הטעויות הגדולות בהגשה לחברות הפקה, ערוצים וקרנות. יהיה רותח.

 

♣ יש כמה קולות קוראים שעדיין רלוונטיים פה, בעמוד החדשות.

 

♥ ובמסגרת פינתו: 'בואו נכיר, אבל באמת', הנה הרצאה שלי שעוסקת בקונפליקט של חיי האישיים והמקצועיים, מוזמניםות להציץ (זה 13 דקות וחמישים שניות).

 

♥ שמתםן לב שבכל הניוזלטר לא השתמשתי במקשים שלא עובדים? הנה בלוג התסריטאות שלי עם תרגיל קטן לחג בשבילכםן.

 

מאחלת לנו שנה מתוקה ממש. שנזרום עם מה שיש, כי זה מה שיש. ושנאהב.

 דניאלה דורון

להצטרפות לניוזלטרים החודשיים הבאים

פחות זה יותר
זומינר הטעויות הגדולות בהגשה
זה קרה לפני הסגר