ניוזלטר אוגוסט מעונן חלקית לקהילת התסריטאות שלי (שימו לב למתנה בסוף )

גילוי נאות: אני הרבה פעמים נעזרת בכםן מבלי שאתםן יודעיםות.

כן כן.

זה קורה כשאני מבטיחה לעצמי לשנות דברים (כי די, כמה אפשר?) ואז כותבת אותם בניוזלטר החודשי הקרוב, כדי לתת לזה משנה תוקף. מכיוון שזה עובד, תרשו לי להמשיך והפעם:

ביום הראשון של שבוע הנוודות (סיפרתי לכםן עליו, השבוע הזה שיצאתי עם תיק מבלי לדעת לאן אגיע) הבנתי מהר מאוד שמבין אינסוף האפשרויות שעומדות בפניי (מעיינות? יקבים? זיכרונות ילדות? הוסטלים? אילת?), הקונספט עומד להיות לא "מה בא לי" אלא "מה בא אליי".

התקדמתי לאן שנשאו אותי רגליי (טיול בפרדס לאורך גבול לבנון), אכלתי את מה שהמלצריםות המליצו (באן יאמי בשוק מחנה יהודה) וישנתי אצל מי שהזמין אותי (תודה לכל בוגרי הסדנאות שפזוריםות ברחבי הארץ).

תשמעו, זה היה מהפכני.
החיים לקחו פיקוד ואני נתתי להם מבלי להשקיע אנרגיה מיותרת שרק מסבכת את הדברים, 
ומה שבא אליי, פשוט הסתדר כך או אחרת, ובכל מקרה: הרבה יותר טוב ממה שהייתי יכולה לתכנן.

אממה, בשבוע הזה, שהוגדר מראש כשבוע, היה לי אומץ לעשות את החקירה הזאת, אבל מאז שהגעתי הביתה, השגרה חזקה ממני ו- חזרתי לחרוק את החיים. אני קמה עם רצון שהיום יתנהל בדיוק בלו"ז הזה; שהבמביני ילכו איתי בדיוק לפה; שהבנזוג (טוב, האמת שהבנזוג זורם איתי תמיד), שהסדנאות ייראו בדיוק ככה, שהנופש הבא יהיה בדיוק כזה, שהדירה הבאה תהיה בדיוק פה... זה כמובן רק מבזבז לי אנרגיות ומרחיק אותי ממה שיקרה באמת.

אז הנה, אני מבטיחה לעצמי ואתםן עדיי ועדותיי שאני אנסה (כי זה כל מה שאני יכולה להבטיח) לחזור לתת הרבה יותר מקום למה שבא אליי ולא מה שבא לי
אעדכן אתכםן בניוזלטר ספטמבר איך התקדם.

ועכשיו, רגע לפני הבלוג שיחשוף: מהן שלוש המילים שמשדרגות לי את התסריט? יש לי כמה שאלות:

למדתםן כבר תסריטאות?

 כי חממת 'תיק ההגשה המושלם' למתקדמיםות עוד לא נפתחה וכבר התמלאה, אז פתחנו (מרב שקד הנפלאה ואני) תאריך נוסף לכל מי שיש לו/ה רעיון חצי אפוי ורוצה להגיש אותו בצורה הטובה ביותר (פיץ', סינופסיס ומיני בייבל לוהטים). עכשיו בהרשמה מוקדמת

למדתםן תסריטאות אצלי ואתםן מתגעגעיםות/ לא אצלי ותרצו להצטרף לקהילה כותבת?

 מוזמניםות להירשם לתסריטאזום 2.0 שנפתח לאור הצלחת המחזור הראשון. תוכלו לפגוש שם את שולה שפיגל ('טהרן'), בני ברבש ('טירונות'), אבי כהן ('גב האומה'), רוני גלבפיששתי מפיקות  מהממות (רותי עפרוני ואלונה רפואה) שיתנו פידבק על הרעיון שלכםן ואותי:) וחשוב לא פחות, להכיר קהילה של תסריטאיםות שיגרמו לכתיבה שלכםן להרגיש קצת פחות בודדה. באחריות. יש הרשמה מוקדמת עד ה-15.8

מה, בכלל עוד לא למדתםן תסריטאות?

 למה אתםן מחכיםות? זה כיף. קורס האוןליין המושקע והמוכן מראש מחכה לכםן וכולל מאה אחוז אחריות לשביעות רצון (יש גם חבילת קומבו: עשרה אחוז הנחה על הקורס למי שרוצה להירשם בקרוב לתסריטאזום 2.0, פרטים בסוף הדף הזה).

 בחדשות: קול קורא של כאן לסדרות ושל קרן גשר לסרט קצר ועוד. הגישו!

 ואם תצטרכו ליישר את ההגשה, מוזמניםות להיעזר בי בייעוץ התסריט האישי בזום, הדייט היצירתי בו לא חשוב איך אתםן נראיםות מהצלעות ומטה (וגם לא מהצלעות ומעלה ובכלל, מי משתמש בצלעות כנ.צ?)

הנה הבלוג המובטח ובו הטריק שיקפיץ לכםן כל פרמיס וכל סצנה שצילמתי לכםן בדרך ל.... (תגלו לבד).

ולקינוח, שמרו את התאריך: ב-18.8, יום שלישי, ב-20:00, נארח במפגש האחרון של 'תסריטאזום' את חברתי המוכשרת כשדה טליה לביא ('אפס ביחסי אנוש') ואתםן מוזמניםות שלי. שמרו את הלינק הזה וכנסו בבוא הזמן.

באהבה,

דניאלה דורון

להצטרפות לניוזלטר החודשי

שימו לב לדקורציה של השיחים מאחור (מתוך הבלוג)
תסריאטזום 2.0 יוצא לדרך
החממה המושלמת עם מרב המושלמת